مشاهده‌ی بایگانی‌‌:پروژه‌ها

خانهپروژه‌ها
پروژه اجرا خط لوله گاز

پروژه اجرای پایپینگ گازرسانی در شهرهای مختلف استان کرمان

پایپینگ یا لوله‌کشی صنعتی به گروه وسیعی از لوله‌ها، اتصالات نگهدارنده، شیرآلات و اجزایی گفته می‌شود که جهت حمل و نقل، توزیع، جداسازی، اندازه‌گیری، اختلاط، تخلیه و کنترل سیالات و جامدات؛ در بسیاری صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع پایپینگ شاخه‌ای از رشته مکانیک سیالات بوده و با هدف اجرای درست و سریع موارد بالا؛ اغلب در کارخانه‌ها، نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب یا فضای بیرونی ساختمان‌ها و موارد این چنینی اجرا می‌شود.
مهندسی معکوس

پروژه مهندسی معکوس و نقشه برداری قطعات و ماشین آلات

مهندسی معکوس در واقع فرایند کشف اصول تکنولوژیکی یک دستگاه، شی یا یک سیستم می‌باشد که از طریق تجزیه و تحلیل ساختار و عملکرد آن حاصل می‌شود. به عبارت دیگر مهندسی معکوس یکی از روشهایی است که با به کارگیری آن، فرایند تکوین محصول سرعت می‌یابد
پروژه های عایقکاری سایتهای صنعتی

پروژه های عایقکاری سایتهای صنعتی

عایق کاری صنعتی، می تواند به محافظت از عملکرد مجموعه و کارکنان در برابر گرما، آتش، صدا و خوردگی کمک کند. عایق های ساخته شده از قدرت طبیعی سنگ برای ایجاد یکی از موثرترین راه حل های عایق در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. طیف محصولات عایق پشم سنگ برای صنایع مختلف از سایت های تولید در خشکی گرفته تا تاسیسات دریایی و دریایی، مناسب است. انواع عایق های صنعتی می تواند عایق لوله های صنعتی و عایق مخزن ذخیره تنظیم کننده دما گرفته تا عایق ستون های فضای باز را پوشش دهد.عایقکاری صنعتی، چه در پتروشیمی، تولید برق، پالایش یا فرآوری گاز، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.